-

Gözden kaçırmayın

CHP Eskişehir Teşkilatı'nın eski yöneticisi Soner Kutlu'nun annesi hayatını kaybettiğinde açıklama yapıldı. Annesi Fatma Kutlu'nun cenaze töreninin tarihi ve yeri belirlendi.CHP Eskişehir Teşkilatı'nın eski yöneticisi Soner Kutlu'nun annesi hayatını kaybettiğinde açıklama yapıldı. Annesi Fatma Kutlu'nun cenaze töreninin tarihi ve yeri belirlendi.

Eskişehir'de Ülkü Ocakları İl Başkanlığı'nda bayrak değişimi gerçekleşti. Uzun süredir başkanlık görevini yürüten Kazım Aksoy, bu görevi Dr. Musa Tömen'e devretti. Aksoy'a teşekkür edilirken, Tömen'e başarı dileklerinde bulunuldu.

Yeni atanan İl Başkanı Dr. Musa Tömen, mevcut görev altyapısı ve projeleriyle Ülkü Ocakları'nın faaliyetlerine liderlik edecek. Bu atama, Eskişehir'in siyasi ve sosyal gençlik çalışmalarına yeni bir yön verebilir.

Kazım Aksoy'un hizmetleri takdirle anılırken, görev değişikliğinin ildeki Ülkü Ocakları faaliyetlerine nasıl bir etki yapacağı merak konusu. Dr. Musa Tömen'in, Ülkü Ocakları'nın vizyonu ve misyonuna uygun olarak, gençlik politikaları açısından neler yapacağı ise dikkatle izlenecek.

#Eskişehir #ÜlküOcakları #bayrakdeğişimi #siyaset #gençlikpolitikaları #liderlik