-

Gözden kaçırmayın

CHP Eskişehir Teşkilatı'nın eski yöneticisi Soner Kutlu'nun annesi hayatını kaybettiğinde açıklama yapıldı. Annesi Fatma Kutlu'nun cenaze töreninin tarihi ve yeri belirlendi.CHP Eskişehir Teşkilatı'nın eski yöneticisi Soner Kutlu'nun annesi hayatını kaybettiğinde açıklama yapıldı. Annesi Fatma Kutlu'nun cenaze töreninin tarihi ve yeri belirlendi.

Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesinde bulunan Akharım beldesinde, MHP Milletvekili Mehmet Taytak ve parti yetkililerinin katılımıyla Seçmen İletişim Merkezi'nin açılışı gerçekleştirildi. Dualar eşliğinde gerçekleştirilen açılış töreninde merkezin hayırlı olması temenni edildi.

Milletvekili Taytak, yaptığı konuşmada MHP'nin üretken belediyecilik anlayışına vurgu yaparak, Akharım beldesinin bu anlayış doğrultusunda daha ileriye taşınacağını ve bölgenin kalkınmasına olumlu katkılar sağlanacağını belirtti. Açılış sonrasında parti üyeleri ve bölge halkıyla bir araya gelen Taytak, seçmenle doğrudan iletişimin önemine dikkat çekerek, gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Seçmen İletişim Merkezi'nin beldedeki vatandaşların sorun ve taleplerini doğrudan yetkililere iletmeleri için önemli bir adım olduğu vurgulandı.

#Akharım #MHP #SeçmenİletişimMerkezi #Açılış #Afyonkarahisar