-

Gözden kaçırmayın

CHP Eskişehir Teşkilatı'nın eski yöneticisi Soner Kutlu'nun annesi hayatını kaybettiğinde açıklama yapıldı. Annesi Fatma Kutlu'nun cenaze töreninin tarihi ve yeri belirlendi.CHP Eskişehir Teşkilatı'nın eski yöneticisi Soner Kutlu'nun annesi hayatını kaybettiğinde açıklama yapıldı. Annesi Fatma Kutlu'nun cenaze töreninin tarihi ve yeri belirlendi.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) milletvekili Ali Özkaya, kent ve yerel yönetimlerle ilgili düşüncelerini vatandaşlarla paylaşmaya devam ediyor. Özkaya'nın odak noktası, "Gerçek Belediyecilik" kavramı üzerine kurulu çalışmalardır. Kurumsal belediyeciliğin önemine vurgu yaparak, şehirlerin gelişimine katkı sağlamayı ve geleceğin Türkiye'sini inşa etmeyi hedefleyen fikir ve projelerini halkla paylaşmaktadır.

Ali Özkaya, şehirlerin geleceğini şekillendirmek için kentsel planlama, altyapı geliştirme, sosyal hizmetler ve ekonomik büyümeyi destekleyen politikalar üzerinde durmaktadır. Amacı, şehirleri daha yaşanabilir hale getirmek ve bu çerçevede belediyelerin rolünü güçlendirmektir.

Milletvekili Özkaya, vatandaşları bilgilendirmek ve onların görüş ve önerilerini almak için düzenlediği buluşmalarla yerel yönetimlerin sadece hizmet sunma değil, aynı zamanda kentlerin sosyal ve ekonomik kalkınmasına katkıda bulunması gerektiğini vurgulayan bir platform oluşturmaktadır. Bu tür buluşmalar, belediyelerin ve kentlerin geleceği açısından önemli bir diyalog ve işbirliği zemini oluşturmaktadır.