-

Gözden kaçırmayın

Milli eğitim Müdürü Miraç Sünnetci  Korkmazoğlu İş Makinesi Operatörlük kursu Sınavına tam not verdi.Milli eğitim Müdürü Miraç Sünnetci Korkmazoğlu İş Makinesi Operatörlük kursu Sınavına tam not verdi.

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, kentteki mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek gerçekleştirdikleri çalışmaları ve karşılaştıkları zorlukları değerlendirdi. Başkan Işık, son beş yıl içerisinde yaşanan doğal afetler ve Rusya-Ukrayna Savaşı gibi küresel olaylara rağmen şehirde uyum içinde önemli işler başardıklarını vurguladı.

Bu zorluklara rağmen Kütahya'nın Türkiye genelindeki yaşanabilirlik sıralamasında dördüncü sıraya yükseldiğini belirten Belediye Başkanı, bu başarının mahalle muhtarları, şehir sakinleri ve belediye çalışanlarının ortak çabalarıyla elde edildiğini ifade etti.

Toplantıda ayrıca, mahallelerine ve şehre hizmet etmiş tüm muhtarlara teşekkür eden Başkan Işık, yeniden aday olan muhtarlara başarı dileklerini iletti. Bu buluşma, muhtarlarla sıkı iş birliğinin sürdürüleceğinin ve şehrin daha da ileriye taşınması için çalışmaların devam edeceğinin bir göstergesi oldu.

Sosyal medya etiketleri: #KütahyaBelediyeBaşkanı #AlimIşık #MahalleMuhtarları #Kütahya #Haber