-

Gözden kaçırmayın

Ünlü Tarihçi Prof. Dr. Suraiya Faroqhi, 18. Yüzyılda Seyahat ve Bilimsel Arayışlar Üzerine Sohbet EttiÜnlü Tarihçi Prof. Dr. Suraiya Faroqhi, 18. Yüzyılda Seyahat ve Bilimsel Arayışlar Üzerine Sohbet Etti

Eskişehir'de bulunan Anadolu Üniversitesi, öğrenciler ve genç profesyoneller için kariyer planlaması konusunda yeni fırsatlar sunacak bir etkinliğe ev sahipliği yapacak. 28-29 Şubat tarihlerinde düzenlenecek olan İş Kariyer ve Araştırma Fuarı (İKAF'24), katılımcılara 400'den fazla farklı etkinlik sunacak.

Bu etkinlikler arasında atölye çalışmaları, seminerler, ağ oluşturma fırsatları ve potansiyel işverenlerle tanışma imkanları bulunuyor. İKAF'24, öğrencilerin ve yeni mezunların iş dünyasıyla etkileşim kurmalarını, kariyer yolları hakkında bilgi edinmelerini ve farklı sektörlerden profesyonellerle tanışmalarını sağlamak amacıyla tasarlanmış bir platform olma özelliği taşıyor.

İlgilenen katılımcılar, etkinliğe kayıt için özel bir internet sitesini kullanarak başvuruda bulunabilirler. Fuarın içeriği ve program detayları hakkında daha fazla bilgi almak isteyenler ise Anadolu Üniversitesi'nin resmi web sayfasını ziyaret edebilirler. İKAF'24, kariyerini geliştirmek isteyen herkese benzersiz bir fırsat ve ağ kurma deneyimi sunuyor. Anadolu Üniversitesi ise bu önemli etkinlik aracılığıyla öğrenci ve mezunlarına iş bulma ve mesleki gelişim konusunda destek olmayı hedefliyor.

#AnadoluÜniversitesi #İKAF24 #KariyerPlanlaması #Etkinlik #İşDünyası #Öğrenciler #Mezunlar