-

Gözden kaçırmayın

Milli eğitim Müdürü Miraç Sünnetci  Korkmazoğlu İş Makinesi Operatörlük kursu Sınavına tam not verdi.Milli eğitim Müdürü Miraç Sünnetci Korkmazoğlu İş Makinesi Operatörlük kursu Sınavına tam not verdi.

Afyonkarahisar Barosu, Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Avukat R. Erinç Sağkan'ın katılımıyla önemli bir etkinliğe ev sahipliği yaptı.

Ziyaret kapsamında Sağkan ve beraberindeki heyet, önce yerel yargı mensuplarıyla nezaket ziyaretleri gerçekleştirdi.

Daha sonra Afyonkarahisar Adliyesi içerisindeki avukatlar odasında baro üyesi meslektaşlarla bir araya gelerek sektörün yaşadığı zorluklar ve çözüm yolları üzerine bir sohbet gerçekleştiren TBB Başkanı, avukatların karşılaştıkları sorunlara yönelik sorularını yanıtladı.

Öğleden sonraki programda ise, meslekte 40 ve 50 yılını tamamlayan avukatlara hizmetlerinden dolayı teşekkür edilerek, onur plaketleri verildi. Plaket törenine, baro yönetiminden birçok isim de katıldı.

Tören sonrasında, baro başkanı ve beraberindeki delegeler, bölgenin resmi temsilcileri olan Afyonkarahisar Valisi ve Belediye Başkanı ile bir araya gelerek, mesleki konularda görüş alışverişi bulundu. Etkinlik, baro ve yargı alanındaki dayanışmanın pekiştirilmesini amaçlayan ziyaretler ve görüşmelerle sona erdi.

#AfyonkarahisarBarosu #TBB #RErinçSağkan #Avukat #Yargı #Ziyaret #Sektör #Sorunlar #Çözümyolları #Avukatlar #Onurplaketleri #Görüşalışverişi #Dayanışma