-

Gözden kaçırmayın

CHP Eskişehir Teşkilatı'nın eski yöneticisi Soner Kutlu'nun annesi hayatını kaybettiğinde açıklama yapıldı. Annesi Fatma Kutlu'nun cenaze töreninin tarihi ve yeri belirlendi.CHP Eskişehir Teşkilatı'nın eski yöneticisi Soner Kutlu'nun annesi hayatını kaybettiğinde açıklama yapıldı. Annesi Fatma Kutlu'nun cenaze töreninin tarihi ve yeri belirlendi.

Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Alper Yağcı, yerel esnaf ve oda başkanlarıyla görüşmeler yaparak fikir alışverişinde bulundu. İbrahim Karataş ve İbrahim Yörük gibi önemli odaların başkanlarını ziyaret eden Yağcı, Afyonkarahisar için tasarladığı projeleri anlattı. Seçim sürecinde iletişime büyük bir önem vereceğini ve şeffaf bir belediyecilik anlayışını benimseyeceğini vurgulayan Yağcı, vatandaşların taleplerine ve önerilerine açık olacağının altını çizdi. Bu görüşmeler, Yağcı'nın yerel dinamiklerle iş birliği yapmak istediğini gösteriyor.

#Afyonkarahisar #belediye #başkan #aday #AlperYağcı #esnaf #oda #başkanı #projeler #seçim #iletişim #şeffaf #belediyecilik #vatandaş