-

Gözden kaçırmayın

Milli eğitim Müdürü Miraç Sünnetci  Korkmazoğlu İş Makinesi Operatörlük kursu Sınavına tam not verdi.Milli eğitim Müdürü Miraç Sünnetci Korkmazoğlu İş Makinesi Operatörlük kursu Sınavına tam not verdi.

Berat Kandili, Türkiye'nin önemli geleneklerinden biri olarak kabul edilen ve birlik, beraberlik ve manevi duyguların öne çıktığı özel bir zamandır. Bu kutsal gece, kurtuluş, af, merhamet ve mağfiret anlamına gelerek insanlara düşünme, şükretme ve yeniden doğma fırsatları sunmaktadır. Berat Gecesi, fiziksel karanlığı aydınlatmasının yanı sıra, manevi atmosferiyle de insanların kalplerine ışık saçmaktadır. Bu mübarek zaman dilimi, insanlar arasında sevgi ve saygının güçlenmesine katkıda bulunmanın yanı sıra, manevi yönden de güçlenme imkanı sunmaktadır.

Dinar Belediye Başkanı Nihat SARI, bu anlamlı gecenin şehrimize, ülkemize ve İslam aleminine hayırlar getirmesini temenni eden yerel yöneticilerden biridir. Başkan SARI, bu özel günün tüm halkımıza ve İslam aleminin bireylerine kutlama ve mutluluk getirmesini dileyerek bu kandil kutlama mesajını iletmektedir. Başkanın mesajı, toplumda dayanışma ve hoşgörü ruhunun güçlenmesine katkıda bulunma amacını taşımaktadır.

#BeratKandili #DinarBelediyeBaşkanı #NihatSarı #KutlamaMesajı #Maneviyat #Beraberlik #Dayanışma #Hoşgörü