-

Gözden kaçırmayın

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamındaki Dart, Bocce ve Masa Tenisi Turnuvaları tamamlandı23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamındaki Dart, Bocce ve Masa Tenisi Turnuvaları tamamlandı

Eskişehir'de görme engellilerin spor faaliyetlerine olan destek ve projelerin konuşulduğu önemli bir buluşma gerçekleştirildi. Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu'ndan üst düzey bir heyet, Eskişehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nü ziyaret etti. Heyette, Federasyon Başkanı Ayhan Yıldırım ve Kulüpler As Başkanı Ercan Güner de yer aldı. Görüşmelerde, görme engelli vatandaşların spor olanaklarından daha fazla yararlanmaları ve fırsatların genişletilmesi konuları ele alındı.

Ziyaretten sonra Eskişehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nden teşekkür mesajı yayımlandı. Mesajda, görme engellilerin spora katılımının önemi ve bu konuda atılacak adımlar hakkında yapılan değerli görüşmeler için federasyon heyetine minnettarlık dile getirildi. Bu buluşmaların, Eskişehir'de sporun her kesim tarafından erişilebilir ve kapsayıcı olmasına katkı sağlayacak önemli adımlar olduğu vurgulandı.

#Eskişehir #spor #görmeengelliler #TürkiyeGörmeEngellilerSporFederasyonu #İlMüdürlüğü #destek #projeler