-

Gözden kaçırmayın

Kırsal Kalkınma Projesiyle Köy Fırınları Bölgedeki Kadınların Emeklerini Görünür KılıyorKırsal Kalkınma Projesiyle Köy Fırınları Bölgedeki Kadınların Emeklerini Görünür Kılıyor

Vali Dr. Turan Ergün, Merkeze bağlı Dağdemirler, Yaşamışlar, Dağyenice ve Bağbaşı Köylerini ziyaret etti.

İlk olarak Dağdemirler Köyü'nü ziyaret eden Vali Ergün, burada yaşayan vatandaşlarla bir araya gelerek taleplerini aldı ve yapılan çalışmalarla ilgili bilgi verdi.

Dağdemirler Köyü'nün ardından Yaşamışlar Köyü'ne geçen Vali Ergün, köy halkı ile sohbet ederek köyle ilgili bilgi aldı ve vatandaşların isteklerini dinledi.

Ardından Dağyenice Köyü'ne geçerek köyde yaşayan vatandaşların talep ve ihtiyaçlarını dinleyen Vali Ergün, vatandaş buluşması sonrasında İl Özel İdaresi tarafından köyde gerçekleştirilen yatırımları yerinde inceledi.

Son ziyaretini Bağbaşı Köyü'ne gerçekleştiren Vali Dr. Turan Ergün, burada vatandaşlarla bir araya gelerek köyde yapılan çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Vali Ergün, köy ziyaretleri sırasında gösterilen misafirperverlik ve hoş sohbetler için tüm vatandaşlara teşekkür etti.

Vali Dr. Turan Ergün'e ziyaretleri sırasında İl Jandarma Komutanı Albay Fahri Semiz, İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Kolcu, İl Genel Meclisi Başkanı Nuri Demir ve ilgili kurum müdürleri eşlik etti.#ValiErgün #köyziyareti #vatandaşlarla #sosyalhizmetler