-
Gözden kaçırmayın
![Vali Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, Sandıklı'daki Halk Kütüphanesinde İncelemelerde Bulundu](/images/haber/487545.jpg)
Kaymakamımız Selin SARI ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ramazan KİLLİ, birlikte Öğretmen Ali Baykal İlkokulunu ziyaret etti. Ziyarette özel öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizle bir araya gelindi. Öğrencilerimizin durumu hakkında öğretmenlerimizden detaylı bilgi alındı ve başarılar dileklerinde bulunuldu.
#Kaymakam #SelinSARI #İlçeMilliEğitimMüdürü #RamazanKİLLİ #ÖğretmenAliBaykal #İlkokul #ziyaret #özelöğrenciler #öğretmenler #başarı
Yorumlar
Yorum Yap