-
Gözden kaçırmayın
![Uşak'ta Gençlik Merkezi'nde e-Spor Salonu Açıldı](/images/haber/487708.jpeg)
Eşme Köylere Hizmet Götürme Birliği, yatırımlarının bir parçası olarak Güllü Köyü Ek Kanalizasyon Tesisi Yapım İşi projesini başarıyla tamamladı. Bu projenin tamamlanmasıyla birlikte köyümüzün kanalizasyon altyapısı güçlendirilmiş oldu. Hayırlı olsun.
#Eşme #Köy #Hizmet #Güllü #Kanalizasyon
#EşmeKöylereHizmetGötürmeBirliği #GüllüKöyü #EkKanalizasyonTesis #Yapımİşi #HayırlıOlsun
Yorumlar
Yorum Yap