-
Gözden kaçırmayın
Afyonkarahisar İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Müdürü Özkan Parlak, Faruk Topaloğlu adlı çalışanını makam odasında ziyaret etti. Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından yürütülen çeşitli projeler ve Afyonkarahisar bölgesindeki tarımsal faaliyetler gibi konular, bu görüşme sırasında ele alındı. Ziyaretin temel amacı, ilgili şube müdürlüğü ile iletişimi güçlendirmek ve bölgesel projelerin koordinasyonunu sağlamaktı. Bu tür ziyaretler, çalışanlar arasındaki iş birliğini ve koordinasyonu artırmak için büyük önem taşımaktadır.
#Afyonkarahisar #tarım #orman #projeler #z
Yorumlar
Yorum Yap