-

Gözden kaçırmayın

Milli eğitim Müdürü Miraç Sünnetci  Korkmazoğlu İş Makinesi Operatörlük kursu Sınavına tam not verdi.Milli eğitim Müdürü Miraç Sünnetci Korkmazoğlu İş Makinesi Operatörlük kursu Sınavına tam not verdi.

Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, U-17 Kadınlar Güreş Türkiye Şampiyonası'nda genç kadın güreşçilerin yarıştığı etkinlik kapsamında milli sporcu Buse Tosun, Türkiye Güreş Federasyonu yetkilileri ve Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu'nu ağırladı. Buse Tosun, güreş alanında sağladığı başarılarla Afyonkarahisar'ın gururu olurken, federasyonun Genel Sekreteri Yusuf Gümüş ve Teknik Kurul Başkanı Niyazi Özçelik de Vali Yiğitbaşı ile bir araya geldi. Vali Yiğitbaşı, milli sporcuyu ve federasyon temsilcilerini kabul ederek, sporun ve sporcunun desteklenmesine vurgu yaptı.

#Afyonkarahisar #Vali #KübraGüranYiğitbaşı #BuseTosun #TürkiyeGüreşFederasyonu #GençlikveSpor #Müdür #YusufGümüş #NiyaziÖzçelik #IsmailHakkıKasapoğlu #destek #spor #güreş #şampiyona