-

Gözden kaçırmayın

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası'nda Dereceye Giren İsimler Belli Oldu!23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası'nda Dereceye Giren İsimler Belli Oldu!

Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, Süper Lig'de mücadele ettikleri son maçlarının ardından düzenlenen basın toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Uygun, takımın mevcut puan durumundan memnun olduğunu belirterek, 41 puan toplayarak güzel bir konuma geldiklerini söyledi. Bu puanla birlikte alt sıralardan uzaklaştıklarını ifade eden Uygun, aynı heves ve istekle mücadelelerine devam edeceklerini vurguladı. Önümüzdeki sezonun planlarını en iyi şekilde yapmayı hedeflediklerini dile getirdi.

Uygun, takımın ligdeki konumuyla ilgili daha fazla bilgi vererek, bütçe ve yaş ortalaması gibi sınırlamalara rağmen takımın gösterdiği performanstan övgüyle bahsetti. Ligin en az bütçeli ve yaş ortalaması en yüksek takımı olarak önemli bir konumda olduklarını belirten Uygun, futbolcuların kaliteleri, mücadele azimleri ve taraftarın desteğiyle bu konuma geldiklerini söyledi.

Ayrıca Uygun, taraftarların öneminin altını çizdi. Eski günlerde olduğu gibi 20-30 bin taraftarın önünde oynamak istediklerini belirten Uygun, taraftarla birlikte güzel günlere doğru koşmanın en büyük arzuları olduğunu dile getirdi.

Bülent Uygun'un geleceğe dair umutlu ifadeleri, Sivasspor taraftarları arasında da olumlu karşılandı. Teknik direktörün liderliğinde takımın kalan maçlarda nasıl bir performans sergileyeceği ve gelecek sezonun nasıl planlanacağı merak ediliyor. #Sivasspor #BülentUygun #SüperLig