-

Gözden kaçırmayın

Survivor All Star 2024 Sezonunda Heyecan Dorukta!Survivor All Star 2024 Sezonunda Heyecan Dorukta!

Survivor All Star 2024, Türkiye'nin heyecanla takip ettiği yarışma programı, 74. bölümde izleyicilere yine unutulmaz anlar yaşattı. Acun Medya tarafından hazırlanan ve TV8'de yayınlanan bu program, kıyasıya mücadeleyle dolu bir ada ortamında geçen macera ile izleyicileri ekran başına kilitledi.

Bu bölümde, haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununda yarışmacılar arasında heyecan dolu bir mücadele yaşandı. Kırmızı ve Mavi takımların kıyasıya yarıştığı programda, yarışmacılar zorlu bir yaşam koşulları içerisinde birincilik için mücadele ettiler. Kırmızı Takım'dan Merve Aydın, Pınar Saka ve Nagihan Karadere gibi dikkat çeken yarışmacılar, fiziksel ve zihinsel olarak kendilerini zorlayan etaplarda göz doldurdular. Mavi Takım'dan ise Seda Ocak, Berna Canbeldek ve Begüm Yücetan gibi isimler takım ruhunu ve kişisel becerilerini sınırlarının ötesine taşıdılar.

Survivor All Star, hayatta kalma yetenekleri ve yarışma içindeki stratejileriyle Türk televizyon izleyicilerinin beğenisini toplamaya devam ediyor. Program, ödül oyunları, ada konseyleri ve elenmelerle her hafta farklı bir heyecan sunuyor ve bu bölümde de izleyicilere unutulmaz anlar yaşattı. Zorlu parkurlar ve heyecan dolu etkinliklerle dolu olan yarışma, her hafta olduğu gibi bu hafta da reyting listelerinin üst sıralarında yerini aldı.

Survivor All Star 2024'ün heyecan dolu bölümlerini izlemek ve program hakkında güncel bilgilere ulaşmak isteyen izleyiciler, yarışmanın resmi sosyal medya hesaplarını takip etmeye devam edebilirler. Program, ilerleyen bölümlerde de Türk televizyon izleyicilerini ıssız ada macerasına ortak etmeye devam edecek. #SurvivorAllStar #YarismaProgrami