-

Gözden kaçırmayın

Engelli Girişimciler İçin Korumalı İşyeri Projesi'ne Yeni Destekler!Engelli Girişimciler İçin Korumalı İşyeri Projesi'ne Yeni Destekler!

Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası, her yıl düzenlediği Ramazan yardımı etkinliğine bu sene de devam etti. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile iş birliği içinde gerçekleştirilen etkinlik kapsamında toplanan yardımlar, Kütahya'da ihtiyaç sahiplerine destek olmak amacıyla Türk Kızılayı Kütahya Şubesi'ne teslim edildi. Kütahya Kızılay Şube Başkanı Talha Tekin, yardımların dağıtımında önemli bir rol oynadığı törende hazır bulundu.

Etkinlikte, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyeleri, toplumun dayanışma ruhuna vurgu yaparak katkı sağladılar. Fatih Alkış, Ahmet Saner Gönül ve Semra Tozaraydın gibi yönetim kurulu üyelerinin katılımları, organizasyonun toplumsal dayanışmaya verdiği desteği gösterdi.

Her sene Ramazan ayında gerçekleştirilen bu yardım kampanyası, toplumun farklı kesimlerinin birbirine destek olduğu önemli bir etkinlik olarak göze çarpıyor. Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin birlikte düzenlediği bu etkinlik, sivil toplum kuruluşları ve iş dünyası temsilcilerinin sosyal sorumluluk projelerine olan ilgilerinin ve katkılarının anlamlı bir göstergesi olarak kabul ediliyor.

#Kütahya #TicaretveSanayiOdası #RamazanYardımı #Kızılay #ToplumsalDayanışma #SosyalSorumluluk