-

Gözden kaçırmayın

İki Şehir Arasında Zeybek Güzellemeleri Defilesi Gerçekleştirildiİki Şehir Arasında Zeybek Güzellemeleri Defilesi Gerçekleştirildi

Afyonkarahisar'da avukatlık stajını başarıyla tamamlayarak mesleğe adım atan Mehmet VARIŞ, düzenlenen bir yemin töreniyle avukatlık ruhsatını aldı. Baro Başkanı ve Yönetim Kurulu üyelerinin de katıldığı bu etkinlikte genç avukat, meslek yeminini ederek resmi olarak avukat unvanını kazandı.

Törenin bir parçası olarak, Mehmet VARIŞ'ın adına Muğla'nın ormanlık alanlarının yeniden canlandırılmasına katkı sağlamak amacıyla bir fidan bağışında bulunuldu. Baro Başkanı tarafından avukat VARIŞ'a bu anlamlı bağışın sertifikası sunuldu.

Yeni meslektaşlarına başarılar dileyen baro yetkilileri, Mehmet VARIŞ'a uzun, etik ve kazançlı bir kariyer temenni ettiler. Bu özel gün, 29 Mart 2024 tarihinde gerçekleşti.

#Afyonkarahisar #AvukatlıkStajı #MeslekYemini #MehmetVARIŞ #FidanBağışı #BaroBaşkanı #OrmanRehabilitasyonu #UzunKariyerTutkusu #EtikMeslekEtiketleri #BaşarılarMehmetVARIŞ