-

Gözden kaçırmayın

Muğla Bodrum'da Düzensiz Göçmen Operasyonu: 18 Kişi YakalandıMuğla Bodrum'da Düzensiz Göçmen Operasyonu: 18 Kişi Yakalandı

Yozgat İl Emniyet Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Göçmen Kaçakçılığıyla Mücadele ve Hudut Kapıları Şube Müdürlüğü ekipleri, 01-15 Mart 2024 tarihleri arasında ilimizin huzur ve güvenliği amacıyla çeşitli operasyonlar gerçekleştirmiştir. Bu kapsamda, bölgede göçmen kaçakçılığıyla mücadele ön planda tutulurken, hudut kapılarında yeni güvenlik önlemleri alınmıştır.

Görevlendirilen ekip, belirtilen süre içerisinde özellikle göçmen kaçakçılığına karşı caydırıcı operasyonlar yürütmüştür. Ayrıca, yasadışı geçişleri engellemek ve sınırlarımızı korumak adına hudut kapılarında güvenlik tedbirleri artırılmıştır.

Bu süreçte gerçekleştirilen operasyonlar sonucunda önemli başarılar elde edilmiş ve hudut güvenliği daha da sağlamlaştırılmıştır. Ekipler, vatandaşların can ve mal güvenliğini korumak için kesintisiz bir şekilde görevlerini sürdürmekte olup, benzer operasyonların da aralıksız devam edeceği ifade edilmektedir.

#Yozgat #EmniyetMüdürlüğü #GöçmenKaçakçılığıylaMücadele #HudutKapılarıŞubeMüdürlüğü #Operasyonlar